Obrońca gotów grać dla Manchesteru United
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 30-11-2013 12:00
Manchester United blisko realizacji poważnego celu transferowego. "Czerwone Diabły" zimą mają sprowadzić do klubu Ezequiela Garaya.
Temat transferu Garaya do Manchesteru United był aktualny podczas całego letniego okienka. Ostatecznie mistrz Angli i wicemistrz Portugalii się nie dogadali i Garay w rundzie jesiennej tego sezonu wciąż biega w koszulce Benfiki Lizbona. Zimą ma to ulec zmianie.
Jak informują portugalskie media, Garay ma być gotowy do przeprowadzki do Manchesteru United. Reprezentant Argentyny twierdzi, iż uczy się języka i już zimą będzie chciał spróbować swoich sił w Premier League.
Za sprowadzenie Garaya, który ma wnieść sporo spokoju w szeregi defensywne ekipy Davida Moyesa, Manchester United ma zapłacić 20 milionów euro.
Futbol.pl











