Stolarski podpisał umowę z Lechią. Trafi do niej...
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 16-01-2014 9:30
Stało się. Saga z udziałem Pawła Stolarskiego dobiegła końca. Młody obrońca podpisał umowę z Lechią Gdańsk.
17-letni Stolarski poinformował na swoim koncie na Facebooku, że związał się z Lechią umową na trzy sezonu. Kontrakt wejdzie w życie od lipca.
Stolarski jest wychowankiem Wisły. W bieżącym sezonie rozegrał dziewięć spotkań w Ekstraklasie.
Sensacyjny zwrot. Stolarski odchodzi z Wisły do innego klubu TME. Nie do Legii!
Futbol.pl











