OFICJALNE! Poważne wzmocnienie Wisły Kraków
Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 23-01-2014 11:30
To był transfer błyskawiczny. Dopiero kilka dni temu pojawiła się informacja, że Semir Stilić może trafić do Wisły Kraków, a już w czwartek Bośniak podpisał kontrakt z "Białą Gwiazdą".
Jak donosi oficjalna strona internetowa klubu z Reymonta, Stilić podpisał z krakowską Wisłą umowę obowiązującą przez najbliższe 1,5 roku.
26-letni Bośniak ma jeszcze dziś dołączyć do zespołu Wisły, która do rundy rewanżowej przygotowuje się obecnie w Grodzisku Wielkopolskim.
Na razie nie wiadomo, jak wysoki kontrakt podpisał Stilić, który w przeszłości grał w Lechu Poznań, Karpatach Lwów i Gaziantepsporze, a w CV ma także kilka występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny.
Sensacyjna decyzja byłego reprezentanta Polski. Dudka zagra...
Futbol.pl











