Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

OFICJALNE! Poważne wzmocnienie Wisły Kraków

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 23-01-2014 11:30
OFICJALNE! Poważne wzmocnienie Wisły Kraków

To był transfer błyskawiczny. Dopiero kilka dni temu pojawiła się informacja, że Semir Stilić może trafić do Wisły Kraków, a już w czwartek Bośniak podpisał kontrakt z "Białą Gwiazdą".

Jak donosi oficjalna strona internetowa klubu z Reymonta, Stilić podpisał z krakowską Wisłą umowę obowiązującą przez najbliższe 1,5 roku.

26-letni Bośniak ma jeszcze dziś dołączyć do zespołu Wisły, która do rundy rewanżowej przygotowuje się obecnie w Grodzisku Wielkopolskim.

Na razie nie wiadomo, jak wysoki kontrakt podpisał Stilić, który w przeszłości grał w Lechu Poznań, Karpatach Lwów i Gaziantepsporze, a w CV ma także kilka występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

Sensacyjna decyzja byłego reprezentanta Polski. Dudka zagra...

Futbol.pl

Inne artykuły