Czerwona kartka Kopczyńskiego w Australii. Polak wyleciał tuż przed końcem meczu

Data dodania: 03-05-2019 15:15

Michał Kopczyński wyleciał z boiska w meczu ligi australijskiej. Polski pomocnik musiał opuścić murawę w 90. minucie.

Kopczyński został usunięty z boiska po obejrzeniu 2. żółtej kartki w meczu I rundy play off z Melbourne Victory.

Jego Wellington Phoenix przegrał 1:3 na wyjeździe. Wypożyczony z Legii Warszawa piłkarz rozpoczął mecz w pierwszym składzie. Całe spotkanie zanotował w barwach gości bramkarz Filip Kurto, a od 77. minuty zagrał były napastnik Jagiellonii Białystok Cillian Sheridan.