Debiutancki gol Przemysława Frankowskiego w MLS. Dwie bramki dołożył Nemanja Nikolić

Data dodania: 09-05-2019 7:29

Przemysław Frankowski strzelił swojego pierwszego gola w MLS! Polski skrzydłowy Chicago Fire trafił do siatki w meczu Strażaków z New England Revolution. Dwie bramki dołożył były napastnik Legii Warszwa, Nemanja Nikolić.

Fire wygrali u siebie na Toyota Park aż 5:0. W 28. minucie wynik otworzył Nikolić, który jeszcze przed przerwą, w 40. minucie, trafił na 2:0.

Na 12 minut przed końcem spotkania piłkę do siatki posłał Brandt Bronico, który w 72. minucie zmienił właśnie Nikolicia. W 85. minucie na 4:0 gola strzelił Nicolas Gaitan, a wynik w 89. minucie ustalił Frankowski.

Polak zagrał całe spotkanie. To było jego 8. mecz w MLS.