Reprezentacja Włoch z kompletem puntków w grupie!

Data dodania: 11-06-2019 23:01

Reprezentacja Włoch pokonała przed własną publicznością Bośnię i Hercegowinę 2:1 w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Bohaterem spotkania był Insigne.

Na samym początku spotkania zobaczyliśmy potężne uderzenie Quagliarelli z dystansu. Do objęcia prowadzenia zabrakło niewiele. Quagliarella nie poprzestał na tej próbie i w dalszej fazie spotkania oddał bardzo dobry strzał sprzed pola karnego, Sehić z trudem wybił piłkę na rzut rożny. W 2. minucie goście objęli prowadzenie. Pjanić ruszył z kontrą i dograł do Besića. Ten pięknie zagrał piętą do Viscy, który idealnie w tempo dograł do niepilnowanego Dzeko. Ten wykończył akcję z dwóch metrów.

Gospodarze przełamali obronę rywali chwilę po zmianie stron. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Insigne uderzył z woleja, a piłka zatrzymała się dopiero w siatce. Sporo problemów rywalom po przerwie sprawiał Dzeko. Jego dwie akcje sprawiły spore zamieszanie w polu karym gospodarzy. Ostatecznie dzięki interwencjom Sirigu nadal było 1:1. Wynik utrzymywał się do 86. minuty. Wtedy Insigne wyprowadził akcję gospodarzy. Idealnie dograł w tempo do Verrattiego, który technicznym strzałem po ziemi wpakował piłkę do bramki.