Niekoniecznie z pierwszych stron gazet. Zwycięstwo Lubuszanina Trzcianka w Trzemesznie

Data dodania: 16-06-2019 11:50
Niekoniecznie z pierwszych stron gazet.  Zwycięstwo Lubuszanina Trzcianka w Trzemesznie

Po bardzo ciekawym meczu, MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka wygrał 2-1 w Trzemesznie z miejscowymi Zjednoczonymi, po golach Pawła Wichra i Orlande Kpassy, poinformował klub na swojej stronie.

W pierwszej połowie, podopieczni Jarosława Feciucha stworzyli sobie kilka dogodnych okazji strzeleckich, jednak nie udało się pokonać bramkarza gospodarzy. W 37 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Kacper Grygier.

Po zmianie stron, Zjednoczeni przeprowadzili kontrę w 56 minucie, po której gola zdobył Piotr Mroziński. Nasz zespół ruszył do ataku, co przyniosło efekty w 74 i 75 minucie. Najpierw gola zdobył Paweł Wicher, a następnie, wprowadzony po przerwie, Orlande Kpassa. Ostatecznie Lubuszanin wygrał 2:1 i nadal liczy się w walce o pierwsze miejsce w tabeli- czytamy na lubuszanin.futbolowo.pl.

Trener Lubuszanina Jarosław Feciuch: "Bardzo dobra gra w pierwszej połowie, dzięki której stworzyliśmy sobie cztery sytuacje 100% i rzut karny. Niestety nic nie chciało wpaść, brakowało skuteczności. Rywal po kontrze zdobył bramkę po przerwie i zrobiło się nerwowo. Na szczęście mamy świetnych napastników - Pawła Wichra oraz Orlande Kpassę i wywieźliśmy cenne 3 punkty. Walczymy dalej!"

Do końca rozgrywek wielkopolskiej IV ligi pozostały dwie kolejki. Zespół z Trzcianki zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą 6 punktów do prowadzącej Nielby Wągrowiec. W następnym meczu Lubuszanin zmierzy się 20 czerwca na własnym boisku z Victorią Września. Początek spotkania o godzinie 17.

Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 Lubuszanin (0-0)

56' P. Mroziński - dla Zjednoczonych

74' P. Wicher, 75' O. Kpassa - dla Lubuszanina