Co za gol Wayne'a Rooney'a. Kapitalne uderzenie Anglika dało wygraną (VIDEO)

Data dodania: 27-06-2019 8:25

Wayne Rooney zdobył przepiękną bramkę w meczu MLS pomiędzy D.C. United i Orlando City. Gol Anglika z własnej połowy był jedynym trafieniem spotkania w Waszyngtonie.

Rooney już w 10. minucie zaskoczył Briana Rowe. Były as Manchesteru United zauważył, że bramkarz City wyszedł daleko od bramki i kropnął z własnej połowy. Mocno i precyzyjnie. Golkiper gości rozpaczliwie rzucił się jeszcze za piłką, ale ta była poza jego zasięgiem i ugrzęzła w siatce.

D.C. United wygrali 1:0, a dla Rooney'a była to 9. bramka w sezonie. W klasyfikacji strzelców Anglik jest na 4. pozycji za Carlosem Velą (16 goli), Zlatanem Ibrahimoviciem (11 goli) i Josephem Martinezem (10 bramek). DC United w Konferencji Wschodniej są na 3. miejscu. Orlando City plasują się na 9. pozycji.