Zwycięstwo Jagiellonii Białystok w sparingu

Data dodania: 29-06-2019 17:23

Podczas zgrupowania w Kępie Jagiellonia Białystok wygrała 2:1 z Wigrami Suwałki. Było to trzecie spotkanie kontrolne przygotowujące do sezonu w Ekstraklasie.

Mimo przewagi zespołu z najwyższego szczebla rozgrywek to piłkarze Wigier pierwsi pokonali bramkarza rywali. W 23. minucie po składnej zespołowej akcji do siatki trafił Oskar Furst. "Jaga" postrafila na taki obrót sytuacji odpowiedzieć jeszcze przed przerwą. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę zgarnął Jakub Wójcicki i skierował ją do bramki. Mimo dominacji na placu gry w drugiej połowie dopiero na dziesięć minut przed końcem wynik na 2:1 dla Jagiellonii ustalił Ozga.

Podopieczni trenera Mamrota rozegrają jeszcze dwa sparingi. Najpierw z greckim Olympiakosem Pireaus, a następnie litewskim Atlantasem Kłajpeda.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - WIGRY SUWAŁKI: 2:1