Rywal Piasta ograł potencjalnego przeciwnika Legii, czyli BATE trzema ciosami powaliło Witebsk

Data dodania: 30-06-2019 22:08

W niedzielny wieczór BATE Borysów pokonało pewnie FK Witebsk. Rywal Piasta Gliwice w eliminacjach Ligi Mistrzów wygrał 3:0 z potencjalnym przeciwnikiem Legii Warszawa w II rundzie kwalifikacji Ligi Europy.

BETE szybko poradziło sobie z rywalem z Witebska. Już po 30 minutach wynik starcia w 13. kolejce ligi białoruskiej został ustalony.

Prowadzenie BATE dał Igor Stasiewicz w 23. minucie, a w 28. i 31. minucie bramkarza gości pokonał Stanisław Dragun.

BATE w tabeli nadal jest drugie. Białoruski hegemon ma 2 punkty straty do Dinama Brześć. Witebsk jest na 10 lokacie.

BATE z Piastem zagra 10 lipca pierwsze spotkanie w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Spotkanie odbędzie się w Borysowie. Z kolei rewanż zaplanowano po tygodniu w Gliwicach.