Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus z Superpucharem Rosji!

Data dodania: 06-07-2019 19:43

Lokomotiw Moskwa pokonał Zenit Petersburg 3:2 w meczu o Superpuchar Rosji. Całe spotkanie w drużynie z Moskwy rozegrał Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus. Były piłkarz m.in. PSG asystował przy drugiej bramce swojego zespołu.

Drużyna Krychowiaka znakomicie weszła w spotkanie. Już w 6. minucie udało im się zaskoczyć obronę rywali i objąć prowadzenie. Po prostopadłym dograniu w pole karne Smolov wygrał pojedynek biegowy z obrońcą i uderzył mocno tuż przy krótszym słupku. Piłkarze Zenitu dążyli do wyrównania i udało im się to tuż przed zejściem na przerwę. Po dośrodkowaniu, w polu karnym zapanowało olbrzymie zamieszanie. Piłka trafiła pod nogi Azmouna, który ani myślał zmarnować takiej okazji.

Te sam piłkarz pokazał, że umiejętne ustawienie się w polu karnym to jego atut. Po akcji skrzydłem Smolikova przyjął piłkę z jednoczesnym zmyleniem obrońcy i z czystej pozycji nie dał szans bramkarzowi. W 79. minucie Po akcji Rybusa i Krychowiaka piłkę w polu karnym otrzymał Miranchuk. Przedryblował obrońcę i potężnie uderzył prosto do siatki. Decydująca o losach spotkania akcja miała miejsce chwilę później. Piłkę przed polem karnym otrzymał Miranchuk i po szybkim dryblingu uderzył z dystansu, pakując piłkę prosto do siatki.