Zwycięstwo Dinama Zagrzeb, gol Damiana Kądziora

Data dodania: 20-07-2019 8:20

Dinamo Zagrzeb rozpoczęło nowy sezon w lidze chorwackiej od zwycięstwa.

Zespół mistrza Chorwacji pokonał 3:0 Lokomotiw w derbach Zagrzebia. Bardzo dobre spotkanie rozegrał reprezentant Polski, Damian Kądzior, który był strzelcem jednej z bramek.

Przewaga Dinama nie podlegała dyskusji od początku spotkania. Wynik meczu otworzył w 17 minucie wspomniany Kądzior. Zespół Lokomotiwu nie wykorzystał rzutu karnego, co zemściło się tuż przed przerwą. Strzelcem gola był Mislav Orsic.

W drugiej części meczu Dinamo kontrolowało przebieg gry, a trzecią bramkę zdobył na pięć minut przed końcem meczu zdobył Bruno Petković.

Dinamo Zagrzeb - Lokomotiw Zagrzeb 3:0 (2:0)

1:0 - Kądzior (17')

2:0 - Orsić (45+1')

3:0 - Petković (85')