Mateusz Klich przypieczętował wygraną Leeds United w pucharze. Piękny gol Polaka (VIDEO)

Data dodania: 13-08-2019 23:08

Mateusz Klich zdobył bramkę dla Leeds United w meczu I rundy Pucharu Ligi. Pawie pokonały 3:0 czwartoligowy Salford City.

Klich w 58. minucie ustalił wynik spotkania. Wcześniej bramki dla gosci na Peninsula Stadium zdobyli Edward Nketiah w 43. minucie oraz Gaetano Beradi w 50. minucie.

Mateusz Kluch zagrał całe spotkanie. Na ławce rezerwowych pozostali pomocnik Mateusz Bogusz i bramkarz Kamil Miazek. Szczególnie bolesne mogło to być dla tego pierwszego, bo spekulowano, że Marcelo Bielsa może mu dać szansę we wtorkowym meczu.

W innym meczu I rundy Pucharu Ligi Angielskiej zagrał za to Krystian Bielik. Polski obrońca zadebiutował w Derby County - zagrał 90 minut - a jego drużyna wygrała 1:0 na wyjeździe z czwartoligowym Scunthorpe United.