Kamil Wilczek nie zatrzymuje się. Kolejny mecz = kolejny gol

Data dodania: 18-08-2019 21:15

Kamil Wilczekk świetnie zaczął sezon. Polski napastnik ma więcej goli na koncie niż meczów w duńskiej lidze. W 6. kolejce zdobył dla Broendby 7. bramkę.

Broendby w niedzielę podejmowało Aalborg BK i wygrało 2:1. Prowadzenie gospodarzom dał w 32. minucie Daniel Kaiser, a w 49. minucie Wilczek podwyższył na 2:0. 6 minut później kontaktowego gola strzelił Patrick Olsen, ale goście nie zdołali już wyrównać.

Dla Wilczka, który podobnie jak były piłkarz Lecha Poznań Paulus Arajuuri zagrał cały mecz, to w sumie 10. gol w 12. meczu w tym sezonie, bowiem do 6 meczów ligowych i 7 bramek dołożyć 3 trafienia w 6 spotkaniach kwalifikacji Ligi Europy.