Gwiazdor MLS znowu zachwycił. Gol rodem z gier komputerowych (VIDEO)

Data dodania: 22-08-2019 13:35

Carlos Vela bryluje w Major League Soccer. Meksykanin jest jedną z największych gwiazd rozgrywek, a w meczu z San Jose Earthquakes (4:0) as Los Angeles FC znowu zachwycił. Zdobył bramkę rodem z gry komputerowej!

Vela w spotkaniu z Earthquakes najpierw wykorzystał rzut karny w 17. minucie i było 2:0, a w 41. minucie podwyższył wynik na 3:0. Zachwycając przy okazji cały świat!

Meksykanin ograł bowiem w swojej akcji czterech obrońców i bramkarza, a piłkę do siatki posłał z najbliższej odległości. Dryblingiem i balansem ciała, gubiąc rywali, wypracował sobie właśnie taką pozycję.

Vela w tym sezonie strzelił już 26 bramek w 25 meczach. Jest liderem klasyfikacji strzelców, wyprzedzając o 6 goli Zlatana Ibrahimovicia i o 5 Josefa Martineza. Los Angeles FC zajmuje 1. miejsce w konferencji zachodniej MLS i jest faworytem do zdobycia mistrzostwa (61 punktów w 26 meczach).