Liga rosyjska. Trzeci w sezonie gol Grzegorza Krychowiaka

Data dodania: 25-08-2019 10:10
Liga rosyjska. Trzeci w sezonie gol  Grzegorza Krychowiaka

Piłkarz reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla Lokomotiwu Moskwa w zakończonym remisem 1:1 wyjazdowym spotkaniu z FK Krasnodar w 7. kolejce rosyjskiej ekstraklasy. To jego trzecie ligowe trafienie w obecnym sezonie.

W piątej minucie Krychowiak przejął piłkę na linii środkowej boiska, pobiegł z nią w kierunku bramki i zdecydował się na uderzenie z ok. 25 metrów. Strzał nie był mocny, ale golkiper miejscowych popełnił olbrzymi błąd i piłka wpadła do siatki.

Prowadzący w tabeli gospodarze, którzy walczą w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, wyrównali tuż przed przerwą.

Krychowiak rozegrał cały mecz, a inny reprezentant Polski z Lokomotiwu - Maciej Rybus - był rezerwowym.

Zespół Lokomotiwu po 7 kolejkach rozgrywek zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów.