Karol Świderski z drugim golem w drugim ligowym meczu w PAOK

Data dodania: 01-09-2019 22:06

Karol Świderski strzelił gola w meczu PAOK Saloniki z Panioniosem. Mistrzowie Grecji wygrali 2:1, a bramka Polaka okazała się rozstrzygająca.

Świderski dostał szansę od 1. minuty i nie rozczarował. PAOK prowadził od 14. minuty po strzale Chuby Akpoma. Wyrównał w 57. minucie Sotiris Tsiloulis, ale goście nie wywieźli punktu z Stadio Toubas. W 74. minucie Karol Świderski wpakował piłkę do siatki i gospodarze zgarnęli ostatecznie 3 oczka.

PAOK po dwóch kolejkach ma na koncie 6 punktów i jest liderem, a Karol Świderski w lidze ma już 2 bramki.