Dwie bramki Benzemy w starciu z Levante!

Data dodania: 14-09-2019 14:51

Real Madryt pokonał przed własną publicznością Levante 3:2 w 4. kolejce Primera Division. Dwa trafienia dla gospodarzy zdobył Karmim Benzema. To drugie zwycięstwo "Królewskich" w tym sezonie.

Francuski napastnik już w pierwszych minutach postraszył rywali, lecz jego strzał wybronił Fernandez. Chwilę później Mayoral znalazł się z piłką w polu karnym, ale nie trafił w nią czysto, zaprzepaszczając szansę gości. W 22. minucie na strzał zdecydował się Vasquez. Piłka otarła się po drodze od jednego z graczy i wylądowała na słupku. Chwilę później Real już prowadził. Po dośrodkowaniu w pole karne Carvalaja świetnym wykończeniem popisał się Benzema.

Francuz poszedł za ciosem i jeszcze przed przerwą mógł cieszyć się z drugiego trafienia. James zamarkował strzał i idealnie dograł piłkę Benzemie, który bez problemu pokonał bramkarza rywali. Do tego odsłonięci goście nadziali się na kontrę, po której Vinicius dograł do niepilnowanego Casemiro, a ten podwyższył na 3:0.

W drugiej części spotkania goście ruszyli do odrabiania strat. Najpierw płaskie podanie w pole karne otrzymał Mayoral, który wyprzedził obrońcę i pewnie wykończył akcję. Następnie goście wykorzystali stały fragment gry. Po dośrodkowaniu w drugie tempo, w polu karym na dalszym słupku akcję zamknął Melero strzałem głową. Niestety dla sympatyków Levante, ich piłkarze nie byli w stanie w końcówce jeszcze raz pokonać bramkarza Realu.