Cudowne trafienie Kamila Grosickiego w setnym występie dla Hull City! (VIDEO)

Data dodania: 14-09-2019 18:12

Kamil Grosicki zdobył bramkę dla Hull City w spotkaniu 7. kolejki Championship przeciwko Wigan Athletic. Dla reprezentanta Polski był to setny mecz w barwach angielskiego klubu.

Początek spotkania był bardzo emocjonujący. Piłkarze z Hull City już w 8. minucie stracili gola po uderzeniu Dunkleya. Odpowiedź gospodarzy była jednak bardzo szybka, bo po kilkunastu minutach nie tylko wyrównali stan spotkania, ale także wyszli na prowadzenie.

Najpierw bramkę na 1:1 zdobył Bowen, a później sprawy w swoje ręce wziął reprezentant Polski. Grosicki podszedł do wykonania rzutu wolnego w okolicach narożnika pola karnego. Niestety dla kibiców Hull ich piłkarze na kwadrans przed końcem stracili prowadzenie po uderzeniu Joe Gelhardta, co poskutkowało trzecim remisem w sezonie.