Zwycięstwo Chicago Fire. Przemysław Frankowski z golem i asystą (Wideo)

Data dodania: 15-09-2019 8:43

Chicago Fire pokonało na własnym stadionie FC Dallas 4:0 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Jednym z wyróżniających się zawodników był Przemysław Frankowski.

Wszystkie bramki w tym meczu padły w pierwszej odsłonie spotkania.  Frankowski strzelił gola w 16. minucie wynik podwyższając wynik na 2:0. Po dośrodkowaniu z lewej strony, polski napastnik z bliska pokonał bramkarza gości. Polak miał udział również przy czwartej bramce w 39. minucie, kiedy to zaliczył asystę obsługując Nemanję Nikolica. Po tym zwycięstwie drużyna z Chicago zajmuje dziewiąte miejsce w Konferencji Wschodniej z 37 punktami. W następnym meczu zagra na wyjeździe z FC Cincinnati.