Kamil Wilczek strzelił kolejnego gola. Wcześniej pomógł zdobyć bramki kolegom

Data dodania: 15-09-2019 20:50

Kamil Wilczek strzelił już 8. gola w sezonie duńskiej ligi. Polski snajper ustalił z rzutu karnego w meczu Broendby z FC Nordsjaelland.

Zespół Wilczka wygrał spotkanie 9. kolejki 4:2. Gospodarze prowadzili 2:0 do przerwy, a potem 2:1, 3:1 i 3:2. Wynik meczu ustalił Wilczek, który w 86. minucie wykorzystał rzut karny.

Wcześniej Polak zanotował dwie asysty. W 32. minucie z jego podania trafił Dominik Kaiser, a w 44. minucie Wilczek był ostatnim zagrywającym przy bramce Josipa Radosevicia.

Broendby ma po 9 kolejkach 16 punktów i zajmuje 3. miejsce w tabeli.