Kamil Grosicki strzelił 3 gola w sezonie. Hull City wysoko wygrali

Data dodania: 21-09-2019 19:13

Trzeci raz w tym sezonie Kamil Grosicki pokonał bramkarza rywala w The Championship. Polski skrzydłowy w sobotę strzelił gola w wygranym 3:0 meczu wyjazdowym 8. kolejki z Luton Town.

Tygrysy w Luton wygrały wysoko, chociaż nie był to łatwy mecz. Gospodarze pęki dopiero w 63. minucie po uderzeniu Kevina Stewarta. Gol na 2:0 podwyższył Grosicki, który do siatki posłał piłkę w 88. minucie. Wynik został ustalony w 90. minucie po samobójczym trafieniu Dana Pottsa.

Grosicki poza golem zapisał się do meczowego protokołu żółtą kartką.

Hull z dorobkiem 9 punktów zajmuje w tabeli The Championship 14. lokatę.