Totolotek Puchar Polski. Wisła Kraków wyrzucona z rozgrywek przez II-ligowca

Data dodania: 25-09-2019 18:40

Wisła Kraków odpadła z Pucharu Polski. Lepsi od Białej Gwiazdy okazali się piłkarze Błękitnych Stargard, którzy zwyciężyli 2:1.

Początkowo przeważała ekipa z ekstraklasy i kiedy wydawało się, że padnie pierwsza bramka dla Wisły, gola strzelili Błękitni. Od 26. minuty gospodarze prowadzili po bramce Fadeckiego z rzutu karnego. Jedenaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry do wyrównania doprowadził Michał Mak.

Ostatnie słowo należało jednak do drugoligowca. W 84. minucie ponownie podyktowany został rzut karny i Fadecki po raz drugi pokonał bramkarza Wisły.

Błękitni Stargard Szczeciński - Wisła Kraków 2:1 (1:0)
1:0 - Wojciech Fadecki 26' (k.)
1:1 - Michał Mak 79'
2:1 - Wojciech Fadecki 84'