Przemysław Frankowski dwoma golami zakończył sezon w MLS (VIDEO)

Data dodania: 07-10-2019 9:03

Przemysław Frankowski w ostatnim meczu rundy zasadniczej Major League Soccer strzelił dwa gole i pomógł Chicago Fire efektownie ograć Orlando City na wyjeździe. Dla Fire to jednak koniec sezonu w MLS, bo nie awansowali do play off.

Strażacy w ostatnim spotkaniu sezony zasadniczego pokonali City aż 5:2. Do przerwy było 1:1, bo w 5. minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale Tesho Akindele, ale samobójcza bramka Kyle Smitha z 17. minuty oznaczała remis.

W 61. minucie prowadzenie Chicago dał CJ Sapong, w 63. minucie na 3:1 podwyższył Aleksandar Katai, a w 67. minucie gola strzelił jeszcze Przemysław Frankowski. W 74. minucie Bencji Michel trafił na 2:4, ale ostatnie słowo należało do gości. W 87. minucie Frankowski strzelił swojego 5. gola w 31. meczu.

Fire zakończyli sezon na 8. miejsce w Konferencji Wschodniej - 42 punkty w 34 meczach i nie awansowowali do play off.

Przemysław Frankowski znalazł się w kadrze reprezentacji Polski powołanej na mecze eliminacji Euro 2020 z Łotwą i Macedonią Północną.