Damian Kądzior z trzecim golem w sezonie. Pech Sandro Kulenovicia

Data dodania: 18-10-2019 21:13

Trzecią bramkę w sezonie zdobył w Chorwacji Damian Kądzior. Polski pomocnik Dinama Zagrzeb przyczynił się do zwycięstwa 4:2 z HNK Gorica na wyjeździe. Pecha miał Sandro Kulenović, który chwilę po wejściu na murawę doznał kontuzji.

Kądzior w 27. minucie podwyższył prowadzenie Dinama na 2:0. 27-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

Bohaterem Dinama był Mislav Orsić. Strzelił trzy gole, trafiając do siatki w 25., 48. i 61. minucie. Gospodarze zdobywali bramki na 1:3 i 2:4.

Całe spotkanie w barwach Dinama zagrali Mario Situm oraz Emir Dilaver, a więc byli zawodnicy Lecha Poznań. W 66. minucie na boisko wszedł Sandro Kulenović, który latem trafił do klubu z Legii Warszawa, ale już 3 minuty później trener Nenad Bjelica musiał zdjąć go z boiska z powodu urazu. W barwach HNK Gorica od 61. minuty grał Łukasz Zwoliński. Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział były zawodnik Wisły Kraków Matija Spicić, a poza kadrą znalazł się Michał Masłowski.

Futbol.pl, źr. foto: Dinamo Zagrzeb