Bayern Monachium gromi Fortunę Dusseldorf! Asysta Roberta Lewandowskiego (VIDEO)

Data dodania: 23-11-2019 17:25

Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Fortunę Dusseldorf 4:0 w 12. kolejce Bundesligi. W barwach gospodarzy wystąpił Dawid Kownacki, a w ekipie gości zobaczyliśmy Roberta Lewandowskiego.

Goście mieli zdecydowaną przewagę w dzisiejszym spotkaniu. Potrzebowali 11. minut, aby otworzyć wynik spotkania. Kimmich krótko rozegrał rzut rożny, a piłka dotarła do Pavarda. Ten wstrzelił ją w stronę bramki, a że nikt nie dotknął futbolówki, to ta wpadła do siatki. Nim zespoły zeszły na przerwę, goście jeszcze dwa razy pokonali bramkarza rywali. Najpierw wykorzystali niecelne podanie pod bramką gospodarzy. Gnabry zgrał piłkę do Tolisso, a ten płaskim strzałem dokończył dzieła.

W 34. minucie było już 3:0. Muller otrzymał piłkę dosłownie dwa metry przed bramką rywali. W zamieszaniu zgrał instynktownie piłkę do Gabry'ego, który z pierwszej piłki zmieścił piłkę w bramce. W drugiej części spotkania akcję przeprowadził Lewandowski. Po akcji lewym skrzydłem zgrał miękko piłkę w stronę bramki. Tam całą akcję wykończył Coutinho.