Gol Thiago Cionka, asysta Arkadiusza Recy!

Data dodania: 04-12-2019 21:27

Arkadiusz Reca z asystą, a Thiago Cionek z golem w meczu SPAL z Lecce w Pucharze Włoch. Gospodarze rozbili rywala aż 5:1!

Piłkarze SPAL rozegrali świetną I połowę. Do przerwy prowadzili z rywalem, z którym we wrześniu przegrali 1:3 w Serie A, aż 4:0!

Prowadzenie SPAL dał w 18. minucie Igor, a podał mu Paloschi. Potem to asystent przy pierwszym golu zamienił się w egzekutora, a podanie przy bramce na 2:0 zanotował Arkadiusz Reca. W 31. Murgia trafił z podania Paloschiego, a wynik do przerwy ustalił w 45. minucie Thiago Cionek. Dla 21-krotnego reprezentanta Polski to pierwszy gol w sezonie.

Po zmianie stron Imbula w 55. minucie strzelił gola na 1:4, ale potem Floccari ustalił wynik na 5:1 dla SPAL, a trzecią asystę zanotował Paloschi.

Thiago Cionek zagrał 90 minut, a Arkadiusz Reca został zmieniony w 69. minucie. Cale spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział natomiast Bartosz Salamon.