Trzy punkty zostają w Madrycie. "Królewscy" pewnie pokonali RCD Espanyol

Data dodania: 07-12-2019 14:34
Trzy punkty zostają w Madrycie.

W pierwszym sobotnim meczu 16. kolejki hiszpańskiej LaLiga Real Madryt pokonał przed własną publicznością 2:0 (1:0) RCD Espanyol.

Pierwsza połowa należała do piłkarzy Realu Madryt. Dłużej utrzymywali się przy piłce i na początku mieli dużo sytuacji, jednak nie zostały one zamienione na bramki.

Dopiero w 37. minucie strzelili na 1:0. Gola zdobył Raphael Varane po asyście Karima Benzemy. Środkowy obrońca pewnym strzałem po długim rogu nie dał żadnych szans Diego Lopezowi.

W drugiej części gry "Los Blancos" również prezentowali dobrą formę i podwyższyli rezultat. W 79. minucie bramkę na 2:0 strzelił Benzema. Francuskiemu napastnikowi piłkę idealnie wyłożył Federico Valverde, a ten z bliskiej odległości tylko dopełnił formalności. Rezultat ostatecznie się nie zmienił i drużyna ze stolicy Hiszpanii zainkasowała trzy punkty.