Jakub Świerczok wszedł z ławki i uratował remis

Data dodania: 07-12-2019 22:29

Jakub Świerczok strzelił swojego 4. gole w lidze bułgarskiej w tym sezonie. Polak uratował Łudogorcowi Razgrad domowy remis z Czerno More Warna.

Dla Świerczoka był to 14. mecz w sezonie w lidze i 4. bramka. Polski napastnik wszedł na murawę w 62. minucie, a w 84. minucie pokonał bramkarza gości i ustalił wynik na 1:1.

W sumie w całym sezonie Świerczok w barwach Łudogorca strzelił 9 goli w 24 meczach, wliczając trafienia i spotkania w kwalifikacjach Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Poza kadrą meczową znalazł się Jacek Góralski. Łudogorec z 47 punktami jest liderem tabeli.