Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Cracovia nie zgadza się z karą dla Jablonsky'ego

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 19-12-2019 17:30
Cracovia nie zgadza się z karą dla Jablonsky'ego

W piątkowym meczu 20. kolejki ekstraklasy Cracovia zmierzy się na swoim stadionie ze Śląskiem Wrocław. W spotkaniu nie zagra zdyskwalifikowany na trzy mecze David Jablonsky.

Trener "Pasów" Michał Probierz nie zamierza pogodzić się z karą jaką otrzymał jego podopieczny. Środowa kara dyskwalifikacji na trzy mecze nałożona przez Komisję Ligi jest według niego niesprawiedliwa.

– Będziemy się odwoływać i zrobimy wszystko, aby nasz zawodnik mógł wcześniej wrócić do gry. To nie był brutalny faul i nie było ze strony Jalbonsky'ego żadnej złośliwości. Nie można tego porównać nawet do ataku Rodrigo Zalazara na Michale Heliku, który mógł skończyć się groźną kontuzją naszego zawodnika. A piłkarz Korony ma pauzować tylko jeden mecz więcej – powiedział Probierz.

 

TAGI

Inne artykuły