MKE Ankaragucu zremisowało przed własną publicznością z Denizlisporem. Grali Polacy

Data dodania: 28-12-2019 14:34

W 17. kolejce tureckiej ekstraklasy MKE Ankaragucu zremisowało 2:2 (0:2) z Denizilsporem.

Denizlispor od samego początku meczu grał w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę w 10. minucie ujrzał Modou Barrow. Mimo tego dwanaście minut później wyszedł na prowadzenie. Bramkę zdobył Mustafa Yumlu, a asystował mu Zeki Yavru.

Tuż przed przerwą goście podwyższyli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Hugo Rodallega, a drugą asystę zaliczył Yavru.

Gospodarze po przerwie wzięli się do pracy i odrobili straty. Dwa gole strzelił Oscar Scarione.

W ekipie MKE Ankaragucu całe spotkanie rozegrał Michał Pazdan. Były obrońca m.in. Górnika Zabrze czy Legii Warszawa w tym sezonie wystąpił jak na razie we wszystkich 17 meczach.

W zespole przeciwnym natomiast pełne 90 minut rozegrali Adam Stachowiak oraz Radosław Murawski. Polski bramkarz w aktualnej kampanii również wystąpił we wszystkich starciach.

Dla tego drugiego był to szesnasty mecz w obecnych rozgrywkach tureckiej ekstraklasy. W swoim dorobku urodzony w Gliwicach 25 latek ma 3 gole.