SS Lazio wygrywa dziewiąty ligowy mecz z rzędu. Bohaterem Immobile

Data dodania: 05-01-2020 14:18

W pierwszym niedzielnym meczu 18. kolejki włoskiej Serie A Brescia Calcio przegrała na własnym terenie z SS Lazio 1:2  (1:1).

Piłkarze gospodarzy od razu ruszyli do ataku i już w 18. minucie wyszli na prowadzenie. Bramkę zdobył Mario Balotelli, a asystował mu Stefano Sabelli. W 42. minucie rzut karny wykorzystał Ciro Immobile i doprowadził do wyrównania, a wcześniej czerwonym kartonikiem za faul w "szestastce" został ukarany obrońca Andrea Cistana.

Do końca meczu przeciwnik grał w dziesiątkę, ale podwyższyć rezultat ekipie ze stolicy Włoch udało się dopiero tuż przed ostatnim gwizdkiem. Drugiego gola zdobył Immobile, który z okolic linii pola karnego pokonał bramkarza rywali. Dzięki temu Lazio odniosło dziewiąte ligowe zwycięstwo z rzędu.