Kamil Grosicki z golem przeciwko Chelsea. Dopisało mu szczęście (VIDEO)

Data dodania: 25-01-2020 20:31

Kamil Grosicki miał trochę szczęścia przy strzale z rzutu wolnego i dał Hull City nadzieję na dogonienie Chelsea w meczu Pucharu Anglii. Tygrysy nie zdołały jednak ugryźć The Blues po raz drugi i to faworyt awansował do 11/8 finału rozgrywek.

Grosicki wszedł na boisko w 60. minucie, gdy Chelsea prowadziła 1:0. The Blues strzelili gola już w 6. minucie, gdy piłka wpadła do siatki po rykoszecie po strzale Michy Batshuayi'a.

Już podczas obecności Grosickiego na boisku, Chelsea zdobyła drugą bramkę. Ross Barkley dośrodkował z rzutu wolnego, a niepilnowany Fikayo Tomori głową podwyższył na 2:0.

W 78. minucie nadzieję Hull City przywrócił Kamil Grosicki. Polak uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się w murze i zmyliła Willy'ego Caballero. Na więcej Tygrysów nie było już stać i to Chelsea zagra w 1/8 finału.