To mógł być fantastyczny ligowy debiut. Pudło Patryka Klimali (Wideo)

Data dodania: 30-01-2020 10:40

Patryk Klimala zaliczył ligowy debiut w barwach Celtiku Glasgow. Polak wszedł na boisko w 82. minucie meczu z St.Johnstone (3:0) i już w pierwszej akcji mógł strzelić gola.

Ligowy debiut byłego napastnika Jagiellonii Białystok w barwach Celtiku mógł być bardzo udany. Niestety Patryk Klimala w pierwszej akcji po wejściu na murawę, będąc w bardzo dobrej sytuacji do zdobycia gola, nie trafił w piłkę.

Sytuacja Klimali od 5:50.

Był to drugi występ polskiego napastnika w barwach Celtiku. Wcześniej zagrał 11 minut w meczu Pucharu Szkocji.