Premier League. Liverpool FC wysoko pokonał Southampton Jana Bednarka

Data dodania: 01-02-2020 18:05

W 25. kolejce angielskiej Premier League Liverpool FC pokonał Southampton FC 4:0 (0:0).

W pierwszej połowie na Anfield był bezbramkowy remis, ale po przerwie zaczęło się wielkie strzelanie Liverpoolu. W 47. minucie na listę strzelców wpisał się Alex Oxlade-Chamberlain, później swoją szansę wykorzystał Jordan Henderson. Dwie bramki dołożył jeszcze Mohamed Salah.

Dzięki tej wygranej "The Reds" umocnili się na pozycji lidera w tabeli Premier League - mają na swoim koncie 73 punkty. "Święci" znajdują się na 11. miejscu. Dotychczas uzbierali 31 punktów.

Warto dodać, że cały mecz w zespole gości rozegrał środkowy obrońca reprezentacji Polski - Jan Bednarek.