Dwa gole Jakuba Świerczoka. Polak wszedł z ławki i dobił rywala

Data dodania: 15-02-2020 21:14

Jakub Świerczok był zimą przymierzany mocno do Legii Warszawa, ale ostatecznie został w Łudogorcu Razgrad i walczy o pierwszy skład. W meczu 21. kolejki z Botewem Wraca wszedł na boisku co prawda z ławki rezerwowyh, ale strzelił dwa gole!

Świerczok pojawił się na murawie w 61. minucie spotkania. W tym momencie Łudogorec prowadził już 3:0 po bramkach Marcelino (8. i 43. minuta) oraz Claudiu Keseru (56. minuta). W 64. minucie bramkę zdobył Anicet Andrianantenaina, a potem trafiał już Świerczok - w 78. i 82. minucie.

Dla Polaka to były bramki numer 5 i 6 w tym sezonie. Łudogorec jest liderem tabeli z dorobkiem 51 punktów. MA 7 oczek przewagi nad Lewskim Sofia.