Michał Masłowski strzelił drugiego gola w tym sezonie w lidze chorwackiej

Data dodania: 28-02-2020 21:23

W 24. kolejce chorwackiej ekstraklasy HNK Gorica pokonała przed własną publicznością 3:0 (0:0) NK Istra. W zespole gospodarzy na listę strzelców wpisał się Michał Masłowski.

HNK Gorica pierwszą bramkę strzeliła w 57. minucie. Bramkę zdobył Matija Dvorneković. Drugi gol padł w 80. minucie, a jego autorem został Michał Masłowski. Polak wszedł na boisko w 76. minucie i za kilka minut wpisał się na listę strzelców. Dla 30-letniego pomocnika było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie. W doliczonym czasie gry na 3:0 trafił Kristijan Lovrić.