Serie A. Domowa wygrana SSC Napoli. Grali Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik

Data dodania: 29-02-2020 22:55

W drugim i ostatnim sobotnim meczu 26. kolejki włoskiej Serie A SSC Napoli pokonało na Stadio San Paolo Torino FC 2:1 (1:0).

W 19. minucie wynik otworzył Konstantinos Manolas. Lorenzo Insigne doskonale dośrodkował z rzutu wolnego, a Manolas uderzeniem głową z bliskiej odległości pokonał bramkarza Torino. Wynik do przerwy się nie zmienił. Podopieczni Gennaro Gattuso w drugiej połowie kontrolowali spotkanie i nie pozwalali swoim rywalom na zbyt wiele. Podwyższyć rezultat udało im się w 82. minucie. Na listę strzelców wpisał się Giovanni Di Lorenzo po asyście Driesa Mertensa. W końcówce meczu piłkarze gości zdobyli kontaktową bramkę, a jej autorem został Simone Edera.

Warto dodać, że w podstawowej jedenastce wyszli Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik. "Zielu" rozegrał cały mecz, a Milik został zmieniony w 76. minucie przez Mertensa.