Turcja. Dobry występ Artura Sobiecha. 29-latek zaliczył dublet w ligowym spotkaniu

Data dodania: 10-03-2020 17:11

W 27. kolejce tureckiej drugiej ligi Fatih Karagumruk SK pokonało na wyjeździe 3:1 (0:1) BB Erzurumspor. Dwukrotnie na listę strzelców w tym meczu wpisał się Artur Sobiech!

Wynik przed przerwą otworzyli gospodarze. Bramkę w 44. minucie zdobył Ömer Şişmanoğlu. Po przerwie goście wzięli się do roboty i strzelili aż trzy bramki. Najpierw dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Artur Sobiech, a na koniec gola zdobył Brahim Darri.

W drużynie z drugiej ligi tureckiej Sobiech występuje od 15 stycznia tego roku. Były zawodnik m.in. Lechii Gdańsk w ośmiu rozegranych ligowych meczach już trzy razy wpisał się na listę strzelców. Na swoim koncie ma również jedną asystę.