Piłkarz Herthy Berlin przeprasza za zachowanie po zdobyciu golu

Data dodania: 17-05-2020 9:15

Vedad Ibisević, napastnik Herthy Berlin, przeprosił za zachowanie po strzelonych golach w meczu przeciwko Hoffenheim (3:0).

Drużyna Herthy Berlin szczególnie po zdobytych bramkach łamała zasady zachowania dystansu.

W 74. minucie wynik meczu ustalił Matheus Cunha. Po jego bramce Ibisević wskoczył na plecy Brazylijczyka, łamiąc zasady zachowania dystansu. Internet obiegło zdjęcie, jak Dedryck Boyata w przypływie radości pocałował Marko Grujicia.

- Przerwa była dla mnie dobra. Pod okiem nowego trenera dbaliśmy o kondycję fizyczną. W sobotę cały zespół funkcjonował bardzo dobrze, zasłużył na zwycięstwo - mówił Ibisević po zakończeniu spotkania cytowany przez oficjalną stronę Herthy.

- A co do świętowania po bramkach? Zrozumcie nas: długo czekaliśmy na wznowienie rozgrywek. Poza tym każdy napastnik żyje dla takich chwil, więc mi osobiście bardzo trudno było zachować kontrolę nad emocjami. Przepraszam, że nie mogłem sobie z tym poradzić, ale jesteśmy zapalonymi piłkarzami, a nie robotami - dodał Bośniak.

Źródło: Hertha Berlin