Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Plan weekendowych transmisji telewizyjnych

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 05-06-2020 9:20
Plan weekendowych transmisji telewizyjnych

Przed nami kolejny weekend piłkarskich emocji. Każdy kibic znajdzie coś dla siebie. 

 

Piątek, 5 czerwca:

 15:30 Wigry Suwałki - Miedź Legnica (Fortuna 1. liga, Ipla TV)

 17:40 Stal Mielec - Puszcza Niepołomice (Fortuna 1. liga, Polsat Sport)

 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)

 18:30 SpVgg Greuther Fuerth - SV Sandhausen (2. Bundesliga, Eleven Sports 2)

 18:30 VfL Bochum - FC Sankt Pauli (2. Bundesliga, Eleven Sports 1)

 20:10 Chrobry Głogów - GKS Bełchatów (Fortuna 1. liga, Polsat Sport)

 20:30 Freiburg - Borussia Moenchengladbach (Bundesliga, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

 20:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)

 

Sobota, 6 czerwca:

 12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Fortuna 1. liga, Polsat Sport)

 13:00 Arminia Bielefeld - FC Norymberga (2. Bundesliga, Eleven Sports 1)

 13:00 Jahn Regensburg - Darmstadt (2. Bundesliga, Eleven Sports 2)

 13:00 Wehen Wiesbaden - Dynamo Drezno (2. Bundesliga, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)

 15:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, nSport+)

 15:10 Warta Poznań - Olimpia Grudziądz (Fortuna 1. liga, Polsat Sport)

 15:30 Bayer Leverkusen - Bayern Monachium (Bundesliga, Canal+ Sport 2)

 15:30 Eintracht Frankfurt - Mainz (Bundesliga, Eleven Sports 3)

 15:30 Fortuna Duesseldorf - Hoffenheim (Bundesliga, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

 15:30 RB Lipsk - SC Paderborn (Bundesliga, Eleven Sports 1)

 17:30 Zagłębie Lubin - Lech Poznań (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)

 17:40 Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola (II liga polska, TVP 3 Lublin)

 18:30 Borussia Dormund - Hertha Berlin (Bundesliga, Eleven Sports 1)

 20:00 Bohemians Praga - Sparta Praga (liga czeska, Polsat Sport Extra)

 20:00 Pogoń Szczecin - Cracovia (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, TVP Sport)

 

Niedziela, 7 czerwca:

 12:30 Raków Częstochowa - ŁKS Łódź (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, nSport+)

 12:40 Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (Fortuna 1. liga, Polsat Sport)

 13:05 Stal Rzeszów - Widzew Łódź (II liga polska, TVP 3)

 13:30 Aue - Karlsruher (2. Bundesliga, Eleven Sports 3)

 13:30 Hannover - FC Heidenheim (2. Bundesliga, Eleven Sports 2)

 13:30 VfB Stuttgart - VfL Osnabrueck (2. Bundesliga, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

 15:00 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (PKO BP Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)

 15:10 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice (Fortuna 1. liga, Polsat Sport)

 17:00 Hartberg - RB Salzburg (liga austriacka, Canal+ Sport)

 17:00 Odra Opole - GKS Jastrzębie (Fortuna 1. liga, Ipla TV)

 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom (Fortuna 1. liga, Ipla TV)

 17:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa (PKO BP Ekstraklasa, Canal+, Canal+ Sport 3)

 18:00 Augsburg - FC Koeln (Bundesliga, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

 19:00 Slavia Praga - Viktoria Pilzno (liga czeska, Polsat Sport Extra)

TAGI

Inne artykuły