Gennaro Gattuso wyrzucił piłkarza z treningu Napoli
Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 16-06-2020 10:19

Trener Napoli Gennaro Gattuso nie ukrywał irytacji z postawy Hirvinga Lozano na treningu. Zawodnik został odesłany do domu - informują włoskie media.
Gattuso był niezadowolony z podejścia Lozano do pracy już wcześniej. Dawał temu upust w swoich wypowiedziach na temat Meksykanina. Konsekwencją wyrzucenia zawodnika z treningu będzie prawdopodobnie brak powołania do kadry drużyny na środowy finał Pucharu Włoch, podczas którego Napoli zmierzy się z Juventusem.
Należy dodać, że Meksykanin jest najdroższym zawodnikiem w historii Napoli - kosztował prawie 40 milionów euro, gdy przechodził z PSV. Znajduje się też wśród najlepiej zarabiających piłkarzy (4,5 miliona euro netto za sezon). Umowa zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2024.
Gennaro Gattuso od początku swojej pracy w Napoli nie darzył Lozano zaufaniem.
Źródło: Corriere dello Sport