Wieczysta pokonała Unię Tarnów! PESZKIN SHOW (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Wieczysta pokonała Unię Tarnów! PESZKIN SHOW (VIDEO)

Data dodania: 30-06-2020 18:39

Grająca w klasie ogręgowej Wieczysta Kraków pokonała na wyjeździe przygotowującą się do spotkań barażowych o III ligę Unię Tarnów 3:1 (0:1).

"Peszkin" SHOW!

44-krotny reprezentant Polski nie wyszedł w podstawowej jedenastce na mecz z Unią Tarnów. Podczas jego nieobecności drużyna Wieczystej miała sporo okazji do zdobycia bramki, ale brakowało skuteczności.

Dwie minuty po przerwie gospodarze wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Artur Biały. Zawodnicy z Tarnowa długo się nie nacieszyli, ponieważ rozkręcił się Peszko, który wyszedł na  drugą połowę.

Były piłkarz m.in. Lechii Gdańsk, Wisły Kraków czy też FC Koeln zaliczył dwie asysty przy golach Patryka Zielińskiego i strzelił 1 bramkę. Jeśli chodzi o samego gola, to 35-latek po prostu wbiegł w pole karne i oddał płaski strzał obok słupka.