Kamil Grosicki dostał szansę. Wszedł z ławki i zanotował asystę (VIDEO)

Data dodania: 02-07-2020 8:33

Kamil Grosicki przegrywa rywalizację o miejsce w składzie West Bromwich Albion, ale w środę pojawił się na boisku w meczu wyjazdowym z Sheffield Wednesday. I zanotował asystę. Teraz Slaven Bilić spojrzy na niego bardziej przychylnym okiem?

Grosicki nie zagrał w dwóch kolejnych meczach "The Baggies", a spotkanie w Sheffield zaczął na ławce. Wszedł na murawę w 69. minucie, zmieniając Charliego Austina, autora gola na 1:0 z 37. minuty z rzutu karnego.

Grosik wszedł na boisko przy stanie 2:0, bowiem Matheus Pereira w 58. minucie do siatki. Ten sam piłkarz potem jeszcze raz pokonał bramkarza. W 85. minucie po podaniu Kamila Grosickiego ustalił wynik spotkania na 3:0.

Dla Grosickiego była to 6. asysta w tym sezonie, a druga w barwach The Baggies. Polak wcześniej był zawodnikiem Hull City i w tym zespole strzelił jesienią 6 goli oraz zaliczył 4 asysty.

WBA walczy o powrót do Premier League. Na 6 kolejek przed końcem sezonu zajmuje 2. miejsce, premiowane bezpośrednim awansem, ze stratą jednego punktu do liderującego Leeds United i przewagą 5 oczek nad 3. Brentford.