Linetty SHOW! Polak z dwoma trafieniami (VIDEO)

Data dodania: 05-07-2020 20:13

W 30. kolejce włoskiej Serie A UC Sampdoria pokonała na Stadio Luigi Ferraris SPAL 3:0 (3:0). Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Karol Linetty.

Reprezentant Polski dał prowadzenie swojej drużynie już w 12. minucie! Były zawodnik Lecha Poznań płaskim strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza rywali.

W 45. minucie na listę strzelców wpisał się Manolo Gabbiadini i wydawało się, że wynik do przerwy się już nie zmieni, ale trzy minuty później drugiego gola zdobył Linetty. 25-latek wykorzystał błąd obrońcy i tylko dopełnił formalności. Na swoim koncie ma już cztery ligowe trafienia w tym sezonie.

Oprócz Linetty'ego w spotkaniu wystąpiło jeszcze dwóch Polaków - Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria) oraz Thiago Cionek (SPAL). Arkadiusz Reca natomiast cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

UC Sampdoria 3:0 SPAL

Bramki: Linetty 12 i 45+3, Gabbiadini 45