Kapitalna obrona Skorupskiego! Polski bramkarz wygrał pojedynek z Lautaro Martinezem (VIDEO)

Data dodania: 05-07-2020 20:44

W 30. kolejce włoskiej Serie A Inter Mediolan przegrał przed własną publicznością z Bologna FC 1:2 (1:0). W drugiej połowie kapitalną interwencją popisał się Łukasz Skorupski, który wybronił strzał z rzutu karnego Argentyńczyka Lautaro Martineza oraz dobitkę innego zawodnika gospodarzy.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelili podopieczni Antonio Conte. W 22. minucie na listę strzelców wpisał się doświadczony środkowy napastnik, Romelu Lukaku. Reprezentant Belgii dobiegł do piłki, która odbiła się od słupka i z bliskiej odległości pokonał Łukasza Skorupskiego.

Gospodarze mogli wygrywać 2:0, ale w 62. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Lautaro Martinez, który przegrał pojedynek ze Skorupskim. Polski golkiper popisał się kapitalną interwencją i uratował swoją drużynę przed stratą gola. Najpierw obronił strzał Argentyńczyka, a za chwilę dobitkę Roberto Gagliardiniego.

Później drużyna gości wzięła się do pracy i odrobiła straty! Najpierw na listę strzelców wpisał się Musa Juwara, a później Musa Barrow. Ostatecznie trzy punkty powędrowały na konto zespołu Sinisy Mihajlovica.

Warto dodać, że oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę. Czerwone kartki dostali Roberto Soriano (Bologna FC) oraz Alessandro Bastoni (Inter).

INTER MEDIOLAN 1-2 BOLOGNA FC

Bramki: Lukaku 22 - Musa Juwara 74, Musa Barrow 80