Starcie Sona z Llorisem! Interweniowali koledzy z drużyny (VIDEO)

Data dodania: 07-07-2020 8:38

W ostatnim meczu 33. kolejki angielskiej Premier League Tottenham Hotspur pokonał na własnym stadionie Everton FC 1:0 (1:0) po bramce samobójczej Michael'a Keane'a. Kibice nie rozmawiają jednak o wyniku, tylko o sytuacji, która miała miejsce w przerwie! Pomiędzy bramkarzem Hugo Llorisem a pomocnikiem Heung-Min Sonem doszło do spięcia...

Kiedy arbiter zagwizdał na przerwę francuski bramkarz podbiegł do Koreańczyka i widać było, że miał o coś pretensje. Ostatecznie doszło tylko do lekkich przepychanek, ponieważ rozdzielili ich koledzy z drużyny.

Po meczu doświadczony golkiper wyjaśnił o co chodziło. - Kilka sekund przed przerwą mogliśmy stracić gola, ponieważ nie naciskaliśmy na przeciwnika. To mnie bardzo zdenerwowało, ale taki jest futbol. Takie reakcje są częścią piłki nożnej. Między nami nie ma żadnego problemu - przyznał Lloris, cytowany przez "Goal.com".

Źródło: Goal.com