Bartłomiej Pawłowski strzelił gola w Turcji! Polak wreszcie się doczekał

Data dodania: 09-07-2020 23:34

Nie da się napisać, że Bartłomiej Pawłowski podbił ligę turecką, ale w końcu doczekał się gola. Polski skrzydłowy Gaziantep FK strzelił gola w wygranym 3:1 meczu 31. kolejki z Konyasporem.

Pawłowski zanotował 17. występ w sezonie Super Lig. Polak wszedł na murawę w 66. minucie i pomógł zespołowi odwrócić losy spotkania. Gospodarze przegrywali 0:1 po bramce Milosevicia. Do remisu doprowadził w 87. minucie Maxim z rzutu karnego, chwilę później Soylap trafił na 2:1, a wynik na 3:1 w 90. minucie ustalił Bartłomiej Pawłowski.

Pawłowski zagrał i pomógł Gaziantep wygrać. Paweł Olkowski całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. W kadrze gospodarzy zabrakło natomiast Abdula Aziza Tetteha, który przechodzi rehabilitację po kontuzji. Z kolei w kadrze meczowej Konyasporu był Guilherme, były zawodnik Bruk-bet Termaliki Nieciecza i Jagiellonii Białystok, ale na boisku się nie pojawił.

Na 3. kolejki przed końcem sezonu Goeztepe jest na 9. pozycji w tabeli i ma 8 oczek przewagi nad otwierającym grupę spadkową Kayserisporem.