Paweł Bochniewicz z golem w debiucie w Heerenveen sc (VIDEO)

Data dodania: 12-09-2020 20:37

Paweł Bochniewicz strzelił gola w swoim debiucie w Eredivisie. Polski obrońca zagrał od 1. minuty w meczu 1. kolejki z Willem II Tilburg i w 75. minucie ustalił wynik na 2:0.

Bochniewicz do Heerenveen trafi w czwartek z Górnika Zabrze, a już w sobotę znalazł się w pierwszym składzie. Trener Johnny Jansen postawił na Polaka i nie pożałował.

Nie dość, że Heerenveen nie straciło gola, to jeszcze Bochniewicz trafił do siatki. W 75. minucie Polak posłał głową piłkę do bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.