Debiut i asysta Kamila Joźwiaka. Barany niestety przegrały kolejne spotkanie (VIDEO)

Data dodania: 19-09-2020 18:55

W 2. kolejce angielskiej Championship Derby County przegrało na wyjeździe z Luton Town FC 1:2 (0:1). Asystę w tym spotkaniu zaliczył Kamil Jóźwiak.

Kamil Jóźwiak w środę został zawodnikiem popularnych "Baranów". Do ekipy Philipa Cocu przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Lecha Poznań za 4,3 miliona euro i podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. Reprezentant Polski od razu dostał szanse od trenera i wyszedł w pierwszym składzie na spotkanie z Luton Town.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 34. minucie spotkania po golu Luke'a Berry'ego. Do wyrównania w 52. minucie doprowadził Jack Marriot. Właśnie przy jego bramce asystował Jóźwiak. Później jednak gola dla Luton strzelił Jordan Clark i Derby County do domu ostatecznie wróciło bez punktów. To druga przegrana Derby w obecnym sezonie, ponieważ w pierwszej kolejce przegrało z Reading FC (0:2).

Fot: Derby County